20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Magyar Márton (1958-): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1995. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Javított. 50x39,5 cm. Fakeretben.