75 000 HUF
194,30 EUR, 214,29 USD
Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció, 2012-19. Computer print, papír, jelzett. E 1/1 számozással. Plexiüvegezett keretben, plexi kisé sérült. Egyedi, gyűjtői darab! 22,5x22,5 cm / Manfred Mohr (1938-): Geometric composition, 2012-19. Computer print on paper, signed. Numbered: E 1/1. Framed. 22,5x22,5 cm