190 000 HUF
492,23 EUR, 542,86 USD
Márk Lajos (1867-1940): Elegáns dáma portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben, 130×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!