46 000 HUF
119,17 EUR, 131,43 USD
Mártonfi Benke Márta (1958-): Virágzó kert (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!