600 000 HUF
1 554,40 EUR, 1 714,29 USD
Molnár József (1821-1899): Párbaj (csatajelenet). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Restaurált. Proveniencia: BÁV, 74. művészeti aukció, 1987, 176. tétel. Reprodukálva: BÁV, 74. művészeti aukció, 1987, katalógus (oldalszám nélkül). Hátoldalán BÁV 74. aukció címkéjével valamint Magyar Nemzeti Galéria 1663/980 és 5252 bírálati címkéivel. 57x73,5 cm / oil on canvas, signed lower left, restored. Auctioned: BÁV, 74th art auction, 1987, lot 176. Reproduced in the catalogue of the auction. With Hungarian National Gallery jury label no. 1663/980 and 5252 on the reverse. 57x73,5 cm