10108. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
4 200 HUF
0 HUF
Natalia Bejenaru (1951-): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 48,5x34,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras