9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Nolipa István Pál (1907-1986): Dömösi templom dekorációs terve, 1937. Akvarell, papír. Jelzett a hátoldalán. Kissé foltos és kissé sérült. Rétegelt falemezre kasírozva. 51,5x56 cm