10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Onhaiser Vilma, XIX. sz. második fele: Séta a hóban, 1860. Grafit, fedőfehér, papír, jelzett. Kissé poros. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 25×29 cm