15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Raffainé Hajik Katalin (1949-): Tavasztündérek, 2003. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és OKIT Országos Kiállítás 2003 raglappal. 49,5×36 cm. Fakeretben.