10522. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
30 000 HUF
0 HUF
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 41x55,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert