6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Sipos István (1954-): Összekötözve. Litográfia, papÃr, jelzett, művészpéldány EA XI/XV számozással. Lapszéli kisebb gyűrÅ‘désekkel. 37,5×53 cm. Párdarabja reprodukálva a művész honlapján: http://siposistvan.hu/Galeria/Pages/Absztrakt.html#grid