1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. SzÃnes linómetszet, papÃr, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm