40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): 2 db tanulmányrajz aktokkal, alakokkal, lóval egy lapon, 1973. Tus, papír. Mindkettő jelzett. Lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel, kissé foltos. (2x) 50x70 cm