26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Szada Béla, működött a XX: sz. első felében: Tabáni részlet, háttérben a régi Erzsébet híddal. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Fakeretben. 80x60 cm.