38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Szilvássy Pál (1920-1996): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 74x90 cm