38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Takács Klára (1947-): Kompozíció, 1989. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben. 72x72,5 cm