10634. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF 6,22 EUR, 6,86 USD
0 HUF
Török Ernő (-): Jégkrém (reklám terv?), 1982. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán, 19x27 cm
Photo of the item taken by : szr