36 000 HUF
93,26 EUR, 102,86 USD
Várady Gyula (1866-1929): Ahol csend van (Selmecbánya). Olaj, karton. Jelezve balra lent. 34×42 cm. Dekoratív, régi fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező régi címkéjével.