5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Öreg kúria kertfala (1921?). Rézkarc, papÃr. Jelzett. Számozott: 7. sz. 10x12,5 cm. Ãœvegezett, dekoratÃv fakeretben.