10663. 464. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Várkonyi János (1947-): Velencei emlék, 1997. Olaj, farost. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 80×40 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras