16 000 HUF
1888 Schütz Kerámiagyár, Díszkancsó. Aranykontúrozott népies virágmintákkal festett finomfajansz. Jelzett: alján masszába nyomott Schütz jelzés, illetve kézzel írt "Heléne 888 Nov 27dike" felirat. Kopással, szája restaurált, m: 14 cm