20 000 HUF
Gorka Géza (1894-1971): Habános váza. Korongozott cserép, csontszÃnű, repesztett (ún. Bidtel) alapmázon, szÃnesen festett növényi motÃvumok. Alján jelzett: masszába karcolt GNV háromszög Gorka. Szépen restaurált repedéssel d: 16 cm, m: 16 cm