9 500 HUF
24,61 EUR, 27,14 USD
Szabó Kinga: Dísztányér pávákkal. Jelzett, kis kopással, d: 30 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!