32 000 HUF
82,90 EUR, 91,43 USD
Antik kínai selyem munka. Kézzel hímzett selyem, Proveninencia: Hopp Ferenc hagyatékából 39x21 cm Üvegezett, XX: sz. eleji keretben / Antique Chinese silk work. From the estate of Ferenc Hopp traveller and collector.