7 500 HUF
19,43 EUR, 21,43 USD
Thangka, Dhatarattha ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x82 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.