1966-1968 Szegedi Kenderfonó- és Szövőipari Vállalat beruházásai 1961-1967. (Beruházások és felújítások 1961-1965; Állóeszközállomány változása és fenntartása az 1966. évben; Állóeszközállomány változása és fenntartása az 1967. évben). Egészvászon-kötésben.
1981-1983 Brigádnapló, aranykoszorús Bolyai János szocialista brigád, benne rengeteg kézzel írt és gépelt bejegyzéssel, beragasztásokkal, a címoldalon betűzött jelvényekkel.
cca 1982 Boldizsár Iván: ,,Tisztelt tudományos emlékülés". Megemlékezés Markos György (1902-1976) geográfus, újságíró, egyetemi tanár 80. születésnapja alkalmából. Gépirat, 5 p. Boldizsár Iván (1912-1988) Kossuth- és József Attila-díjas író, újságíró, politikus autográf aláírásával, illetve javításaival, kiegészítéseivel.
cca 1983 Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművésznek, a Magyar Rádió főbemondójának címzett levelek, össz. 21 db, főként a rádió hallgatóitól, de közte néhány bizalmas hangvételű levél is, neki küldött vers, stb.
cca 1985 Keresztury Dezső (1904-1996) író, költő, korábbi politikus autográf verses sorai feleségének, Keresztury Máriának, a fraknói várat ábrázoló levelezőlapon: "Mindent simán leróva megérkeztünk Fraknóba: üdvözölnek az ősök s a régi ismerősök (...)". Keresztury Dezső autográf aláírásával.
1986 Parti Nagy Lajos (1953-), a Jelenkor szerkesztője, későbbi Kossuth- és József Attila-díjas költő saját kézzel aláírt levele Vas Zoltán (1903-1983) író, 56-os államminiszter özvegye részére egy kézirat ügyében, Jelenkor fejléces papíron.
1986 Aczél György (1917-1991) korábbi miniszterelnök-helyettes saját kézzel aláírt levele Vas Zoltán (1903-1983) író, 56-os államminiszter özvegye részére, melyben említi Száraz György (1930-1987) Kossuth-díjas írót is, fejléces papíron.
1987 Dankó László (1939-1999) kalocsai érsek levele Jurta Színház Magyar Passió előadásának ügyében, autográf aláírásával, fejléces papíron, bélyegzőjével + 1988 Paskai László bíboros, esztergomi érsek újévi üdvözlőlapja, nyomtatott aláírásával, Bozó Gyula grafikus részére, eredeti borítékkal
cca 1987 Szántó Piroska, ill. Vas István köszöntői Aczél György kommunista kultúrpolitikus születésnapja alkalmából, 2 db gépirat másolata, 2 p. + 2 p.