1943 Budapest térképe, 1 : 25.000, a hajtások mentén szakadásokkal, 91,5x75,5 cm + Budapest és a szomszédos helységek utcajegyzéke. A térkép melléklete. Bp., 1943. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 72 p. Kiadói tűzött papírkötés, hiányzó borítóval, egyébként jó állapotban.
2007 Dr. Hajdú Lajos: 1950-1953 között a hortobágyi, nagykunsági, hajdúsági zárt táborokba elhurcolt családok eredeti lakóhelye. Térkép, kis lapszéli sérüléssel, 82,5x59 cm
cca 1920-1930 Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével. Tervezte: Dr. Kogutowicz Károly. 1 : 500.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., kisebb lapszéli szakadásokkal, 71,5x58,5 cm
cca 1942 Északnyugat-Afrika és a Földközi-tenger nyugati része,1:3,400.000, Bp., M. Kir. Térképészeti Intézet, hajtott, 63x63 cm, hajtással, gyűrűdéssel
cca 1930-1940 Gödöllő nagyközség térképe, szerk.: vitéz Ortutay Pál és Pápay D., 1 : 11.500, Klösz György és Fia térképészeti műintézet, hátoldalán tárgymutatóval és képes ismertetővel, kis szakadásokkal, 68,5x49,5 cm
cca 1950 Budapest térképe, kiadja: Honvéd Sajtó és Lapkiadó Vállalat, 1 : 33.000, Bp., Offset-ny., vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 110x86 cm
1885 Balázs Mór: Plan Plan des neuesten Dampf-Tramway -Netzes. (a legújabb gőzvillamos hálózat térképe.) A vasút és villamosvonalak rajzával. 62x80 cm Szakadással. Nagyon ritka térkép.