8 000 HUF
cca 1918 I. világháborús osztrák-magyar légifotó tétel, össz. 9 db fotó, közte Pollendorf (Felsőpulya), Perchtoldsdorf, Atzgersdorf (Bécs), stb.; a hátoldalán bélyegzésekkel, részben feliratozva, változó állapotban (közte sérült is), 13x18 cm és 12x17 cm közötti méretben