Military

Number of items: 159

1928 Vitézi Rend avatási oklevél rajta Horthy Miklós kormányzó facsimile aláírásával rendkívül dekoratív keretben, tölgyfalombokkal, Nagymagyarország valamint a Vitézi jelvény plasztikus ábrázolásával. Aranyozott gipsz rátét. / inagurating warrant of the Vitéz order 71x60 cm
17474.

100 000 HUF
259,07
285,71

Katonai réz dísztál, a Parlament ábrázolásával, kopással, d: 24 cm
17475.

3 000 HUF
7,77
8,57

1979-1980, 2 darab Magyar Honvédelmi Szövetség iparművész dísztál emlék Rózsa Károly ezredes számára, egyik zománcozott betéttel. Jó állapotban, díszdobozban, d: 31-36 cm
17476.

5 000 HUF
12,95
14,29

cca 1918 I. világháborús osztrák-magyar légifotó tétel, össz. 9 db fotó, közte Pollendorf (Felsőpulya), Perchtoldsdorf, Atzgersdorf (Bécs), stb.; a hátoldalán bélyegzésekkel, részben feliratozva, változó állapotban (közte sérült is), 13x18 cm és 12x17 cm közötti méretben
17477.

8 000 HUF
20,73
22,86

cca 1980 Krónika XII. - a 2. magyar hadsereg a Donnál. Téli front. Rendezte: Sára Sándor. Mafilm, Objektív Studió - MTV Társadalomtudományi Szerkesztőség. Forgatókönyv, gépirat. Tűzve, (3)+40+(1) p. (Sára Sándor 25 részből álló, fekete-fehér dokumentumfilm-sorozatot készített a Magyar 2. hadsereg 1943. januári pusztulásáról a Don-kanyarban, amelynek első 17 részét 1982-ben mutatta be a Magyar Televízió.)
17478.

cca 1980 Krónika XII. - a 2. magyar hadsereg a Donnál. Téli front. Rendezte: Sára Sándor. Mafilm, Objektív Studió - MTV Társadalomtudományi Szerkesztőség. Forgatókönyv, gépirat. Tűzve, (3)+40+(1) p. (Sára Sándor 25 részből álló, fekete-fehér dokumentumfilm-sorozatot készített a Magyar 2. hadsereg 1943. januári pusztulásáról a Don-kanyarban, amelynek első 17 részét 1982-ben mutatta be a Magyar Tele...

4 000 HUF
10,36
11,43

1905-07 Bajor, müncheni királyi gyalogsági 2. ezred 6. század (Kgl. 2. Infanterie Re. Kronprinz 6. Comp.) katonai tablófotó. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 49,5×39 cm
17479.

4 000 HUF
10,36
11,43

Svájci M1899 bajonett, jelzett, gyártó: Waffenfabrik Neuhausen. Komplett, bőr papuccsal és hüvellyel. Pengehossz: 29 cm, teljes: 41 cm. / Swiss M1899 bayonet, complete with leather frog and scabbard
17480.

20 000 HUF
51,81
57,14

1915 Szujó Imre lovas tábori csendőr őrmester Titel. Fotólap
17481.

5 000 HUF
12,95
14,29
11

cca 1890 Hermannstadt (Nagyszeben), Mysz fotó, Kürtös katona fotója. Szujó György. A m. kir. gyulai 2. honvéd gyalogezred tagjának fotója. Vizitkártya
17482.

2 800 HUF
7,25
8,00
16

cca 1890-1920 Katonai fotó tétel, 7 db, közötte színezett fotó
17483.

2 400 HUF
6,22
6,86

1920 Budapesti Huszár Osztály Parancsnokság kimutatása huszárok ügyeinek tárgyalásairól, elintézéséről.
17484.

5 000 HUF
12,95
14,29

1893 Katonai végelbocsájtó levél kürtös részére. 48x39 cm Gyűrődésekkel
17485.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF