1928 Vitézi Rend avatási oklevél rajta Horthy Miklós kormányzó facsimile aláírásával rendkívül dekoratív keretben, tölgyfalombokkal, Nagymagyarország valamint a Vitézi jelvény plasztikus ábrázolásával. Aranyozott gipsz rátét. / inagurating warrant of the Vitéz order 71x60 cm
1979-1980, 2 darab Magyar Honvédelmi Szövetség iparművész dísztál emlék Rózsa Károly ezredes számára, egyik zománcozott betéttel. Jó állapotban, díszdobozban, d: 31-36 cm
cca 1918 I. világháborús osztrák-magyar légifotó tétel, össz. 9 db fotó, közte Pollendorf (Felsőpulya), Perchtoldsdorf, Atzgersdorf (Bécs), stb.; a hátoldalán bélyegzésekkel, részben feliratozva, változó állapotban (közte sérült is), 13x18 cm és 12x17 cm közötti méretben
cca 1980 Krónika XII. - a 2. magyar hadsereg a Donnál. Téli front. Rendezte: Sára Sándor. Mafilm, Objektív Studió - MTV Társadalomtudományi Szerkesztőség. Forgatókönyv, gépirat. Tűzve, (3)+40+(1) p. (Sára Sándor 25 részből álló, fekete-fehér dokumentumfilm-sorozatot készített a Magyar 2. hadsereg 1943. januári pusztulásáról a Don-kanyarban, amelynek első 17 részét 1982-ben mutatta be a Magyar Tele...
1905-07 Bajor, müncheni királyi gyalogsági 2. ezred 6. század (Kgl. 2. Infanterie Re. Kronprinz 6. Comp.) katonai tablófotó. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 49,5×39 cm
Svájci M1899 bajonett, jelzett, gyártó: Waffenfabrik Neuhausen. Komplett, bőr papuccsal és hüvellyel. Pengehossz: 29 cm, teljes: 41 cm. / Swiss M1899 bayonet, complete with leather frog and scabbard