17663.
465. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Beethoven, Ludwig van: Sonaten für Pianoforte und Violine von - - . Revidirt und mit Fingersatz versehen von Ferd. David. Leipzig, é.n., C. F. Peters, 205 p. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült borítóval, sérült, javított címlappal, lapszéli ázásnyomokkal.