cca 1890-1900 Karácsony egy nagypolgári családnál, feldíszített fával és rengeteg ajándékkal, keményhátú fotó Kozmata Ferenc budapesti műterméből, sérült, sarokhiánnyal, 20,5x27,5 cm
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm
cca 1915-1920 - 1932-1939 Vegyes mezőgazdasági munkákat, aratást, cséplést ábrázoló fotó, 11 db fotó, közte 2 nagyméretű fotó kartonon (cca 1915-20) és az egyik paszpartuzva, 6 db fotó Hernádnémetiben készült (1938-1939, a hátoldalon feliratozottak, 6x8 cm és 23x18 cm közötti méretben
cca 1910 hajóút a görög tengeren. 3 db üveg diapozitív: sakkozók a fedélzeten, kapitány és más főtiszt, Taormina. Egyik negatívhoz a papírkép is. 18x12 cm
cca 1890-1920 Régi szecessziós családi fotóalbum, kb. 20 fotóval, nagyrészt keményhátú fotók, de közte későbbiek is, főleg soproni fotósok munkái, de közte más magyar és külföldi fotósok munkái is, pl. lövészbojtos katona portréja (St. Ossko, Sarajevó, férfiportré kitüntetésekkel (Luzern, Attenhofer & Egli) Szecessziós rézveretes bársony-kötésben, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, sérült, f...
cca 1910-1930 Régi, szecessziós képeslap-album, benne vegyes családi fotókkal, kb. 35-40 db beragasztott fotóval, változó méretben és állapotban + bérmálási és elsőáldozási emléklapok. Viseltes állapotú albumban, helyenként sérült, kijáró lapokkal, 34,5x18 cm.
1940 Pécs, "Szeretett igazgatónknak a M. Kir. Áll. Fémipari Szakiskola 1939-40-ben végzett növendékei", tablófotó (rajta Schindler Aurél igazgató), kartonra kasírozva, üvegezett fakeretben, 16,5x22 cm, keret: 27x31,5 cm