1935-1937 Családi fotóalbum, benne utazási képek (közte Erdély, Békás-szoros, Oltár-kő; Fertőrákosi kőfejtő, stb.); katonatisztet ábrázoló fotók, hölgy katonai egyenruhában; egyéb vegyes családi képek. Összesen kb. 150 db fotóval, albumlapokra beragasztva. Korabeli zsinórfűzéses, egészvászon-borítású albumban, kopott borítóval, egy lapon kivágásból eredő hiánnyal.
1935 Az Első Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG) Nyugdíjasainak Egyesülete nyolcadik közgyűlése, 1935. május 14. Nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton széle sérült, foltos, 22,5x16,5 cm (karton: 35x30 cm)
cca 1870-1880 Mulatozó fiatalok csoportképe, nagyméretű fotó kartonon, felirat vagy jelzés nélkül, 20x16 cm. (A helyszín és a képen szereplők közötti hasonlóság alapján feltételezhető, hogy a kép az Eperjesi Evangélikus Kollégium diákjait ábrázolja, ld.: 33. lezárult nagyaukció 11651. sz. tétele.)
cca 1900-1920 Vegyes fotó tétel, 9 db, fotó, fotó kartonon, keményhátú fotók, közte 20-as évekbeli divatfotóval, valamint 2 db amerikai műtermekben készült fotóval (Chicago, Rembrandt, New Brunswick: Star Photo Studio), változó állapotban, 24x17 cm és 16x11 cm közötti méretben
cca 1900 Iskolai diákszövetség tablófotói, 2 db nagyméretű tablófotó, (TGV Polyhymnia?), Mittweida, Richard Brand, az egyik sérült, a másik kissé sérült kartonnal, 22x28 cm, karton: 35x42 cm