https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 407

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1927 Legjobb könyvek. A szépirodalom és tudományos irodalom köréből. 36. sz. könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., é.n.. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt és kissé foltos borítóval.
17930.

cca 1927 Legjobb könyvek. A szépirodalom és tudományos irodalom köréből. 36. sz. könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., é.n.. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt és kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,58
EUR
,
1,71
USD
Number of bids:
0
1927 Vásári értesítő. Elkövette: Barbarits Lajos. IV. Évfolyam, páratlan szám. (1927. december hó.) Nagykanizsa, 1927. (Délzalai Nyomda és Lapkiadó Vállalat Rt.) 10 p. A Vásári Értesítő a nagykanizsai Keresztény Jótékony Nőegylet által szervezett karácsonyi vásáron terjesztett humoros időszaki kiadvány, szabadáras termék, melynek bevételét a vásári tombola bevételéhez hasonlóan jótékony célra fordították. Dokumentumunk ismerteti a Nőegylet az évi vásári programját, illetve humoros cikkeket közöl. Az utolsó oldalakon korabeli apróhirdetések. Hajtogatva, borító nélkül. Jó állapotú lap. Ritka.
17931.

1927 Vásári értesítő. Elkövette: Barbarits Lajos. IV. Évfolyam, páratlan szám. (1927. december hó.) Nagykanizsa, 1927. (Délzalai Nyomda és Lapkiadó Vállalat Rt.) 10 p. A Vásári Értesítő a nagykanizsai Keresztény Jótékony Nőegylet által szervezett karácsonyi vásáron terjesztett humoros időszaki kiadvány, szabadáras termék, melynek bevételét a vásári tombola bevételéhez hasonlóan jótékony célra fordították. Dokumentumunk ismerteti a Nőegylet az évi vásári programját, illetve humoros cikkeket közöl. Az utolsó oldalakon korabeli apróhirdetések. Hajtogatva, borító nélkül. Jó állapotú lap. Ritka.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,89
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
1928 Budapesti Közlöny 282. sz., 1928. dec. 12., 10 p.
17932.

1928 Budapesti Közlöny 282. sz., 1928. dec. 12., 10 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,63
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
1928-1936 Képes Pesti Hírlap 25 száma. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Rajta korabeli híres személyek, politikusok fotóival, korabeli eseményekkel.
17933.

1928-1936 Képes Pesti Hírlap 25 száma. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Rajta korabeli híres személyek, politikusok fotóival, korabeli eseményekkel.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,21
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
1
1928-2018 Vegyes meghívó tétel, 20 db
17934.

1928-2018 Vegyes meghívó tétel, 20 db

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,68
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
1929 A Nemzet vértanúinak 1918-1919 emlékműve javára történt adakozások kimutatása, valamint a vértanúk névjegyzéke. 2 nyomtatványon
17935.

1929 A Nemzet vértanúinak 1918-1919 emlékműve javára történt adakozások kimutatása, valamint a vértanúk névjegyzéke. 2 nyomtatványon

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,53
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
7
1929 A Debreceni m. kir. Tisza István Tud. Egyetem területén felállítandó Tudományegyetem internátusról szóló előadói jelentés.4 p. hozzá kép képmelléklet
17936.

1929 A Debreceni m. kir. Tisza István Tud. Egyetem területén felállítandó Tudományegyetem internátusról szóló előadói jelentés.4 p. hozzá kép képmelléklet

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,47
EUR
,
10,29
USD
Number of bids:
1
1929 A Bankár c. gazdasági lap II. évf, 2. szám. 16p.
17937.

1929 A Bankár c. gazdasági lap II. évf, 2. szám. 16p.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,89
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
1929-30 Az Erő, Magyar Ifjúsági Lap, XIII. évf. 1.-9. száma (egybekötve). Papírkötésben, kissé sérült gerinccel az 1. sz. borítója a papírborítóra ragasztva, többi szám borítója bekötve.
17938.

1929-30 Az Erő, Magyar Ifjúsági Lap, XIII. évf. 1.-9. száma (egybekötve). Papírkötésben, kissé sérült gerinccel az 1. sz. borítója a papírborítóra ragasztva, többi szám borítója bekötve.

 
The item is not available
Starting price:
700 HUF
1,84
EUR
,
2,00
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Fiúk! Éljen a klikkrendszer? Szavazzatok a Szentandrássy-pártra! röplap, szakadással
17939.

cca 1930 "Fiúk! Éljen a klikkrendszer? Szavazzatok a Szentandrássy-pártra!" röplap, szakadással

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
cca 1930 2 db növényképeket ábrázoló német mappa, szép feliratozott növényábrázolással kb 40 db kép saláták vadzöldségek, házi növények 20x35 cm
17940.

cca 1930 2 db növényképeket ábrázoló német mappa, szép feliratozott növényábrázolással kb 40 db kép saláták vadzöldségek, házi növények 20x35 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,89
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Levéltári Közlemények. A Magyar Országos Levéltár folyóirata. 3 db száma: 1930 8. évf 3-4. szám, 1937. 15. évf, 1936 16. évf. . Szerk. Szabó István, Csánki Dezső . Bp. 1930-38, Magyar Országos Levéltár.. Kiadói papírborítóban, az első szám sérült,
17941.

Levéltári Közlemények. A Magyar Országos Levéltár folyóirata. 3 db száma: 1930 8. évf 3-4. szám, 1937. 15. évf, 1936 16. évf. . Szerk. Szabó István, Csánki Dezső . Bp. 1930-38, Magyar Országos Levéltár.. Kiadói papírborítóban, az első szám sérült,

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,00
EUR
,
10,86
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment