https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 407

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1938 Wicküler Küpper Braurei Ag Wuppertal. sörfőzde működési szabályzata 16p. / Brewery operating regulations
18002.

1938 Wicküler Küpper Braurei Ag Wuppertal. sörfőzde működési szabályzata 16p. / Brewery operating regulations

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,53
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
1938 Hivatalos Pest megyei levél irredenta szöveggel
18003.

1938 Hivatalos Pest megyei levél irredenta szöveggel

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,21
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
1938 Meghívó P. Uzdóczy Zadravecz István ny. tábori püspök úr protektorsága alatt álló Corporatio Thicia 1938. évi februrár hó 26-án szombaton este 9 órai kezdettel a Tisztviselő Kaszinó ...rendezendő zártkorű táncestélyére. Névre szóló borítékkal.
18004.

1938 Meghívó P. Uzdóczy Zadravecz István ny. tábori püspök úr protektorsága alatt álló Corporatio Thicia 1938. évi februrár hó 26-án szombaton este 9 órai kezdettel a Tisztviselő Kaszinó ...rendezendő zártkorű táncestélyére. Névre szóló borítékkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,32
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
cca 1938 Nemzeti Front Magyarszocialista Néppárt sokszorosított körlevele, meghívója Rajniss Ferenc beszédére, Bozó Gyula szegedi grafikusművész címezve. Nagyon érdekes, átnézésre érdemes anyag!
18005.

cca 1938 Nemzeti Front Magyarszocialista Néppárt sokszorosított körlevele, meghívója Rajniss Ferenc beszédére, Bozó Gyula szegedi grafikusművész címezve. Nagyon érdekes, átnézésre érdemes anyag!

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
1938 Magyar szentek, 12 db-os szentkép-sorozat, a Katholikus Háziasszonyok Országos Szövetsége kiadása, eredeti borítékban, 11x8 cm
18006.

1938 Magyar szentek, 12 db-os szentkép-sorozat, a Katholikus Háziasszonyok Országos Szövetsége kiadása, eredeti borítékban, 11x8 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
2
1939 Meghívó a Turul Szövetség zuglói egyetemi és főiskolai Petőfi Bajtársi Törzse által rendezett Táncestélyre, Bp., Park Szálló, 1939. feb. 1. Eredeti borítékkal, a boríték és a meghívó sarkán hiánnyal.
18007.

1939 Meghívó a "Turul Szövetség" zuglói egyetemi és főiskolai "Petőfi" Bajtársi Törzse által rendezett Táncestélyre, Bp., Park Szálló, 1939. feb. 1. Eredeti borítékkal, a boríték és a meghívó sarkán hiánnyal.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
1939 Meghívó a Szepesi Egyesület Szepesi Báljára, 1939. jan. 14. Eredeti sérült borítékkal, feladószelvénnyel, a boríték egy részé a meghívóhoz ragadt.
18008.

1939 Meghívó a "Szepesi Egyesület" Szepesi Báljára, 1939. jan. 14. Eredeti sérült borítékkal, feladószelvénnyel, a boríték egy részé a meghívóhoz ragadt.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,32
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
1
1939 Regnum Marianum Egyetemi Szövetség meghívója a Britannia-Szállóban rendezett Regnum-teára, 1939. feb. 1., eredeti sérült borítékkal.
18009.

1939 Regnum Marianum Egyetemi Szövetség meghívója a Britannia-Szállóban rendezett Regnum-teára, 1939. feb. 1., eredeti sérült borítékkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,32
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
1939 Magyar anyák naptára, kiadja: Országos Stefánia Szövetség
18010.

1939 Magyar anyák naptára, kiadja: Országos Stefánia Szövetség

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,21
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
1939 Magyar kártyafestők adatai 8p kis nyomtatvány, hajtva
18011.

1939 Magyar kártyafestők adatai 8p kis nyomtatvány, hajtva

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,11
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
Grafológus automata. 126264 sz. magyar szabadalom. Bp., [1939], Athenaeum, 7+(1) p. + 20 db melléklet hártyapapíron. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, a hártyapapírokon néhány sérüléssel.
18012.

Grafológus automata. 126264 sz. magyar szabadalom. Bp., [1939], Athenaeum, 7+(1) p. + 20 db melléklet hártyapapíron. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, a hártyapapírokon néhány sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,37
EUR
,
2,57
USD
Number of bids:
0
1939-1942 Gyorsírással kapcsolatos újságok, össz. 29 db: Gyorsírástudomány XX. évf. 1-9. számai; A Magyar Gyorsíró Szemle gyakorló melléklapja vegyes számai (egy szám hiányos); Az Írás XXXI. évf. 6. száma. Vegyes állapotban.
18013.

1939-1942 Gyorsírással kapcsolatos újságok, össz. 29 db: Gyorsírástudomány XX. évf. 1-9. számai; A Magyar Gyorsíró Szemle gyakorló melléklapja vegyes számai (egy szám hiányos); Az Írás XXXI. évf. 6. száma. Vegyes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,68
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment