Printed Materials

Number of items: 407

Magyar Sion. Egyháztörténelmi folyóirat. Hatodik évfolyam. szerkeszti és kiadja. Knauz Nándor. hiány: november, szeptember. április, máricusi füzetek  Esztergom, 1868 Horák Egyed. Kiadói papírborítóval vegyes állapotban
17834.

2 000 HUF
5,26
5,71
1870 Családi kör. 38-50. sz. papírgerinccel megkötve
17835.

2 400 HUF
6,32
6,86
Uj Magyar Sion. Egyházirodalmi folyóirat.szórványszámok, 1870: 9 db szám 1871: 7 db, 1872: 8 db. 1873: 3 db,. 1878: 11 db, 1882: 5 db, 1883: 2 db, 1886: 11 db Esztergom, 18801886 Horák Egyed. Buzárovits. Kiadói papírborítóval vegyes állapotban
17836.

4 800 HUF
12,63
13,71
cca 1870-1890 3 db csipkés üdvözlőkártya, vegyes állapotban, 9x6 cm és 12,5x9 cm
17837.

1 400 HUF
3,68
4,00
17838.

1 600 HUF
4,21
4,57
1872-1874 Magyarország és a Nagyvilág c. képes hetilap számai. Rossz, megviselt sérült, széteső állapotban, benne néhány rajzot kiszíneztek, kivágásokkal.
17839.

1 000 HUF
2,63
2,86
17840.

1 200 HUF
3,16
3,43
Uj Magyar Sion. Egyházirodalmi folyóirat. Hatodik évi folyam. január- októberi füzetek (10db).  Esztergom, 1875. Horák Egyed. Kiadói papíborítóval, mind jó állapot, kivéve júniusi füzet címlapja hiányzik
17841.

2 400 HUF
6,32
6,86
Uj Magyar Sion. Egyházirodalmi folyóirat. Hetedik évi folyam. április-decemberi füzetek (10db).  Esztergom, 1876. Horák Egyed. Kiadói papíborítóval, mind jó állapot, kivéve júniusi füzet címlapja hiányzik
17842.

2 400 HUF
6,32
6,86
cca 1880 4 db litho szorgalomjegy, 7×5 és 7×10 cm
17843.

2 800 HUF
7,37
8,00
cca 1880-1888 Trefort Ágoston (1817-1888) reformer, publicista, közoktatási és vallásügyi miniszter cikkei 4 db újságban, valamint haláláról tudósító pesti újság
17844.

2 400 HUF
6,32
6,86
cca 1880-1890 Meisterwerke der Holzschneidekunst. 81. Lieferung. (7 Bd. 9. Lfg.) Művészi fametszetekkel illusztrált, német nyelvű kiadvány. Leipzig, J. J. Weber, 1 sztl. lev.+ 34-36 p.+ 3 (fametszetek) t.+ 1 sztl. lev. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, fűzés nélkül.
17845.

1 600 HUF
4,21
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF