https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 75

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szekrényóra, (kandallóóra) XVIII. sz. Nyitra. Joseph Flory in Neutra órásmester felirattal, felesütős szerkezet, egynapos ingajárat, zománcfestett, arab számos számlap, felső mezőben viharos tengeri hajós jelenettel díszített, mahagóni színűre pácolt fa házban, öntött réz díszekkel, felhúzó kulccsal, javított, működik, pontosan jár és üt. m: 50 cm, sz: 25 cm / Antique chandellier or cupboard clock. 18th century Neutra (Nitra, SK) with enameled dial and upper field painted ship on stormy sea. Signed: Joseph Flory in Neutra. Restored. Strikes half. Works well. With one winding key. 50 cm
12565.

Szekrényóra, (kandallóóra) XVIII. sz. Nyitra. Joseph Flory in Neutra órásmester felirattal, felesütős szerkezet, egynapos ingajárat, zománcfestett, arab számos számlap, felső mezőben viharos tengeri hajós jelenettel díszített, mahagóni színűre pácolt fa házban, öntött réz díszekkel, felhúzó kulccsal, javított, működik, pontosan jár és üt. m: 50 cm, sz: 25 cm / Antique chandellier or cupboard clock. 18th century Neutra (Nitra, SK) with enameled dial and upper field painted ship on stormy sea. Signed: Joseph Flory in Neutra. Restored. Strikes half. Works well. With one winding key. 50 cm

 
Sold
Starting price:
240 000 HUF
636,60
EUR
,
685,71
USD
Number of bids:
1
Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France  The clock is driven by a spindle mechanism,  Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading.  While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.
12566.

Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France The clock is driven by a spindle mechanism, Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading. While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
530,50
EUR
,
571,43
USD
Number of bids:
0
Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well
12567.

Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
424,40
EUR
,
457,14
USD
Number of bids:
0
Zenith Watch & Co. svájci utazó vekkeróra, hiánnyal, sérüléssel, működik, m: 7,5 cm
12569.

Zenith Watch & Co. svájci utazó vekkeróra, hiánnyal, sérüléssel, működik, m: 7,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Number of bids:
0
cca 100 db óraszíj rugó, tartóban
12570.

cca 100 db óraszíj rugó, tartóban

 
Sold
Starting price:
4 200 HUF
11,14
EUR
,
12,00
USD
Number of bids:
1
3 db férfi karóra (Roamer, Cornavin, UMF Ruhla) + antik zsebóra, fedelén virágmotívumokkal díszítve. Változó (sérült, hiányos) állapotban, nem működnek.
12571.

3 db férfi karóra (Roamer, Cornavin, UMF Ruhla) + antik zsebóra, fedelén virágmotívumokkal díszítve. Változó (sérült, hiányos) állapotban, nem működnek.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,55
EUR
,
10,29
USD
Number of bids:
7
Maestria Chronométre zsebóra, sérült számlappal, hullott mutatókkal, számlap d: 43 mm
12572.

Maestria Chronométre zsebóra, sérült számlappal, hullott mutatókkal, számlap d: 43 mm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,26
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
Anker automata karóra. új bőr szíjjal, működő, jó állapotban, hibátlan számlappal 34 mm
12573.

Anker automata karóra. új bőr szíjjal, működő, jó állapotban, hibátlan számlappal 34 mm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
74,27
EUR
,
80,00
USD
Number of bids:
0
Braunswetter János Szeged zsebóra, magyar címeres tokkal. Jelzett tok, jelzett szerkezet, jelzett számlap, sérült számlap, hiányzó mutató, szerkezet elindul de javításra szorul, kopott tokd: 50 mm
12574.

Braunswetter János Szeged zsebóra, magyar címeres tokkal. Jelzett tok, jelzett szerkezet, jelzett számlap, sérült számlap, hiányzó mutató, szerkezet elindul de javításra szorul, kopott tokd: 50 mm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
79,58
EUR
,
85,71
USD
Number of bids:
0
Morgan kvarc női karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 20x35 mm fém szíjjal
12575.

Morgan kvarc női karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 20x35 mm fém szíjjal

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
15,92
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
0
PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 34 mm bőr szíjjal működő jó állapotban
12576.

PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 34 mm bőr szíjjal működő jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
47,75
EUR
,
51,43
USD
Number of bids:
0
Atlas Editions modern pilótaóra másolat, zsebóra, másodperc segédkörrel, működik, számlap d: 40 mm
12577.

Atlas Editions modern pilótaóra másolat, zsebóra, másodperc segédkörrel, működik, számlap d: 40 mm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment