30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Braunswetter János Szeged zsebóra, magyar címeres tokkal. Jelzett tok, jelzett szerkezet, jelzett számlap, sérült számlap, hiányzó mutató, szerkezet elindul de javításra szorul, kopott tokd: 50 mm