1991 Varkoly László. Görög templom kiállítóterem. A művész munkáival illusztrált kiállítási katalógus. Szerk.: Bárdosi József. hn., 1991, ALFADAT, 38 p.
A lélek mélységei. Belga szimbolisták. / Les Passions de L'Ame. Les Symbolistes Belges. (Kiállítási katalógus). Bp., 2001, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
Rainer Wolff: Das kleine Haus. München, 1959, Georg D. Callwey. 2., újonnan átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, kissé kopott borítóval, előzéklapon tollas névbejegyzéssel.
3 db művészeti könyv és katalógus: Pereházy Károly: Bieber Károly. Mai Magyar Művészet. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 5000 példányban. + Medgyessy-Kovács Gyula katalógus + Sárközy Erzsébet festőművész katalógus
Péter Zsolt (szerk.): Ne kérdezd, ki voltam... Karády Katalin, a díva emlékére. 2016, Szépmíves. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Lengyel János 1904-1978. A bevezető tanulmányt írta, az oevre-katalógust összeáll. és a könyvet szerk. Vadas József. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. A magyar fotográfia történetéből. 49. Kecskemét, 2010., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
Lengyel Lajos (1904-1978) Kossuth és Gutenberg-díjas grafikus, tipográfus, könyvművész és fotóművész, a Kossuth Nyomda igazgatója, a Nyomdaipari Egyesület elnökének oevre-katalógusa.
Sarre, Friedrich: Die Kunst des alten Persien. Die Kunst des Ostens Band V. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
Fechheimer, Hedwig: Kleinplastik der Ägypter. Die Kunst des Ostens Band III. Berlin, 1921, Bruno Cassirer. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, kisebb lapszéli foltokkal, sérülésekkel.