Első Magyar Látványtár Alapítvány össz. 5 db katalógusa: 1., 4., 5., 8. és 9. sz. Klf. helyek, 1991-2001, klf. kiadók. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Lakner László, Nádler István, efZámbó István, Anna Margit, Swierkiewicz Róbert, Hortobágyi Endre, Gulácsy Lajos műveivel illusztrált. Kiadói papírkötés, ceruzás jelölésekkel.
Művészeti katalógusok, össz. 18 db: Medgyessy Ferenc 1968, Medveczky Jenő 1973, Morvay Zsuzsa 1982, Almásy Aladár 1981, Ábrahám Rafael (3 db), Vaszkó Erzsébet 2007, 3. Országos Kisplasztikai Biennálé Pécs 1971, Feszt László 1970 stb. Kiadói papírkötés, részben ceruzás és tollas jelölésekkel, jegyzetekkel.
Bakó Zsuzsanna - Sz. Kürti Katalin - Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, [2004], TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+(2) p.+CLXXI t.+(2) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopással eredeti papír védőborítóval, mely szakadozott.
Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. 259p + XLVIII. t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben jó állapotban
László Ákos: Barangolás Csokonai városában. László Ákos (1940-) által DEDIKÁLT!Debrecen, 2001, Griffes Grafikai Stúdió. Második kiadás. László Ákos egészoldalas grafikáival illusztrálva. Hat nyelvű bevezetővel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült karton tokkal. Számozatlan példány!
Varga Mátyás kiállítása. (Katalógus, DEDIKÁLT). Bp., 1970, Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A művész, Varga Mátyás (1910-2002) grafikus, díszlet- és jelmeztervező által DEDIKÁLT példány.