2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Bibliotheca Corviniana. A kötetet összeáll., a tanulmányt és a jegyzeteket írta: Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Második, javított kiadás. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis felületi sérülésekkel, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. Számozott (2335./3250) példány.