1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Borsos Miklós rajzai. Bp, 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.