3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Daniel Blum: A Pictorial Treasury of Opera in America. New York, 1954, Greenberg Publisher. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.