3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Genthon István: Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Bp., 1959-1961, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés / egészvászon-kötés, az 1. és 3. kötet kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a 2. kötet hiányzó védőborítóval, fakó gerinccel.