1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Giorgio Vasari: A renaissance mesterei ? jó állapotban (kopott, foltos borÃtó, gerinc, elszÃnezÅ‘dÅ‘tt lapélek) Giorgia Vasari életrajzaiból fordÃtotta és jegyzetekkel ellátta Honti RezsÅ‘ - 31 képmelléklettel GyÅ‘zÅ‘ Andor Kiadása, Budapest, 1933 ? második kiadás Aranyozott gerincű és cÃmű kiadói fűzött, egészvászon keménytáblás kötés - 318 p.