2 400 HUF
Horst Gerson: Rembrandt. H.n., 1968, Reynal & Company. 527 p. Angol nyelven. Fekete-fehér és szÃnes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtón és műanyag védÅ‘borÃtón apró sérülésekkel.