8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Klasszikus Képtár. Renaissance - mesterek. A festőművészek legkiválóbb alkotásainak gyűjteménye színes műlapokon. - - 60 színes műlap. A képeket kísérő, magyarázó szöveget írták: Divald Kornél, Elek Artúr, Éber László, Farkas Zoltán, Lyka Károly. A renaissance-kor művészetét ismertető bevezető tanulmányt Elek Artúr írta. Bp., 1928, Győző Andor, (Hungária-ny.), 8 sztl. lev.+60 (színes képtáblák, a lapok előtt magyarázó oldalakkal) t. Teljes! Kiadói aranyozott egészvászon mappa, kopott, foltos mappával, a gerincen kis sérüléssel, 43x33x4 cm