3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Kresz Mária: Magyar parasztviselet (1820-1867) Bp.,1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói sérült, kopottas félvászon-kötés, kiadói karton tok nélkül. Aláhúzásokkal, bélyegzővel.