20068.
465. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (címlap, a címlapot követő lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.