20046.
465. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
6 000 HUF
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. Előszóval ellátta Bucsányi Gyula. 17 táblán 70 színes képpel. Budapest, [1941]. Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés - Gyarmati és Bősz nyomda - Globus nyomda. 400 p. + 17 t. (színes). Első kiadás. Oldalszámozáson belül 95 szövegközti botanikai ábrával és hat egész oldalas ábrával illusztrált szakkönyv, a téma alapvető monográfiája Varró Aladár Béla (1881-1956) gyógyszerész tollából. BOEH VIII: 4069. Aranyozott gerincű, színes, illusztrált, enyhén kopott kiadói vászonkötésben. Jó példány.