20060.
465. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Venesz József: Szakácskönyv. Szerk.: - - . Bp., 1960, Minerva. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.